Należy mieć świadomość, że upominek na święta może być przedmiotem elektronicznym. Zdecydowanie lepszą opcją będzie podarowanie dziecku książki. Można zaobserwować, że z roku na rok coraz większym zainteresowaniem cieszy się “Dzika”. Jakie prezenty pod choinke dla dziecka doskonale zdadzą egzamin?

“Jesteś ważny, Pinku! Książka o poczuciu własnej wartości dla dzieci i dla rodziców trochę też”

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że ta niepozorna okładka książki kryje praktycznie bezcenną treść. Pink jest w najprostszym możliwym ujęciu niebieskim stworkiem, nieśmiałym, który nie zawsze jest pewny tego co myśli i czuje. Bardzo często zastanawia się, czy na pewno jest tak samo ważny jak inni. Główny bohater w pewnym momencie dowiedział się, że jest unikalny. Dodatkowo odkrył, że nie musi być idealny. Odkrył, że nie musi być idealny. Postanowił się zaprzyjaźnić z samym sobą. Jeszcze do niedawna nie przepadał za swoimi słabymi stronami. Nie wiedział bowiem, że wartościowy. Pinku uzmysłowił sobie, że nie ma konieczności, by był zapraszany na wszystkie urodziny. Główny bohater zrozumiał, że nie musi wszystkich lubić. Wartość człowieka nie może być uzależniona od zdania innych. Godny uwagi jest fakt, że czytelnik będzie miał możliwość przejść całą ścieżkę razem z głównym bohaterem. Książka rekomendowana jest dzieciom od 3 do 6 roku życia. Dzieci powinny bowiem bowiem mieć szansę uwierzyć w siebie. 

“Dzika”

Jest to w najprostszym możliwym ujęciu opowieść o byciu sobą, wolności, a także dzikości serca. Należy zaznaczyć, że jest to historia dziewczynki, która była wychowywana w lesie przez zwierzęta. W momencie, gdy dzika została już odnaleziona, a następnie sprowadzona do miasta, praktycznie wszystko wydawało jej się obce i dziwne. Z kolei społeczeństwo w żaden sposób nie było zainteresowane zaakceptowaniem jej zwierzęcych zachowań. Czytelnicy mogą jednak liczyć na szczęśliwe zakończenie całej historii. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że jest to jedna z najpiękniejszych książek obrazkowych. W pozycji została przedstawiona wspomniana wcześniej dzikość, a także natura.